Samsunda Güvenilir Bilişimin Tek Adresi

   -Proser Bilişim Güvenlik Sistemleri Otomasyon

Sayaç

  Samsun Bilgisayar Servisi

Proser Bilişim Hizmet ve Çözümleri 
Bilgisayar ve çevre birimleri,Bilgisayar Satışı-Tablet Onarımı,Servis Ve bakımı ağ çözümleri, kamera güvenlik sistemleri oluşturmaktadır.
Marka ve OEM Satış
Bilgisayarlar, sunucular, çevre birimleri, network ekipmanlarının hızlı ve uygun fiyatlarla temini.
Teknik Servis
Bilgisayar, notebook, yazıcı ve elektronik ekipmanlar için teknik servis hizmetleri.
Periodik Bakım
İşletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun vakit kaybına ve zarara sebebiyet vermekte.
Network Sistemleri
Ağ sistemindeki sorunların çözülmesi, gündelik, pratik veya profesyonel ihtiyaçların kolaylaştırılması
Notebook Tamiri
Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım
Yazılım Desteği
Antivirüs, Güvenlik Yazılımları, İşletim Sistemleri, Ofis Uygulamaları, Otomasyon çözümleri
Web Tasarım
Modern, mobil uyumlu, dinamik içerikli web tasarım ve programlama hizmetleri
Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri
 
Tüm Marka ve Modellere Bilgisayar Servis Hizmetimiz Mevcuttur. İster ev kullanıcısı olun ister şirket olun, sizlere uzman ekibimizle birlikte firmamızda veya yerinizde bilgisayar servis hizmeti vermekten kıvanç duyarız. Firmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayar ınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada Bilgisayarınızdaki yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, Bilgisayarınıza virüs bulaşması, Bilgisayar sisteminizin kararsız çalışması vb) sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada firmamız Teknik servisin de tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayar ınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.
İşletim sistemi kurulumu, güncellenmesi, Bilgilerinizin otomatik Cd-Dvd, External (Dış) usb harddisk vb kaynaklara yedeklenmesi ayarı, Donanım güncellemesi, upgrade işlemleri, Network kurulumu, tanımlama ve kaynakların paylaşımı, IP telefon sistemleri kurulumu ve desteği, Firma bünyesinde yer alan donanım ve yazılım ürünlerinin entegrasyonu, Mevcut bilgi işlem teknolojilerinin bakım, destek ve yönetim hizmetleri, Notebook tamiri, Yazıcı tamiri, Monitör tamiri, Virüs taraması ve program güncellemeleri
 
Marka bağımsız bilgisayarı ile sorun yaşayan tüm kullanıcıların 7/24 yanında olmak amacı ile size telefonunuz kadar yakınız... Her türlü kurulum, arıza tespit ve onarımı için ister adresinize çağırın isterseniz servis merkezimize müracaat edin
Bilgisayar teknik servisi ve danışmanlık hizmetleri
Firmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Anadolu Bilgisayar teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.
Markalı – markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda talepler aynı iş günü içerisinde karşılanmaktadır.
Verdiğimiz hizmetlerden bazıları aşağıda listelenmiştir
İşletim sistemi kurulumu, güncellenmesi
Bilgilerinizin otomatik Cd-Dvd, External (Dış) usb harddisk vb kaynaklara yedeklenmesi ayarı
Donanım güncellemesi, upgrade işlemleri
Network kurulumu, tanımlama ve kaynakların paylaşımı
IP telefon sistemleri kurulumu ve desteği
Firma bünyesinde yer alan donanım ve yazılım ürünlerinin entegrasyonu
Mevcut bilgi işlem teknolojilerinin bakım, destek ve yönetim hizmetleri
Notebook tamiri
Yazıcı tamiri
Monitör tamiri
Virüs taraması ve program güncellemeleri

Teknosis Web Tasarım ©